Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor od 120m2 na izlez od Skopje

130 000 EUR

Shitet nga: Nikola 12 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Zyra
Se prodava dukan so vnatresna i nadvoresna povrsina od 120m2 Izlez Skopje Tetovo.Glavna Ul.Djorce Petrov 2.Partizanska. Orentacija Prilicno Benziskata Djorce 2. A moze i cela kuca dobra lokacija podobra zdravije
Leaflet
Në fillim