Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVEN 75m2i5m2 PRIZEMJE TAFTALIDZE BUL P ODREDI

90 000 EUR

120 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Real estate DOMA DOM 16 Korr 11:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Sifra 17 024
SE PRODAVA ILI IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 75M2 + 5M2 = 80M2 NA PRIZEMJE DO FAKULTET ZA TURIZAM I MENAGMENT . POGODEN ZA NOTAR,ADVOKAT,ORDINACIJA !
CENA PO DOGOVOR !
077 705 108
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Иво Лола Рибар 72 б, локал 18 Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Në fillim