Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor Karpos 4

95 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Sonce Nedviznosti 03 Nën 12:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava stan vo K.Voda 0 ЕУР
Se izdava stan vo Centar kaj Katolicka 290 ЕУР
Stan vo N.Lisice 66 000 ЕУР
Se izdava prekrasen stan vo Karpos 3 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Se prodava deloven prostor vo Karpos 4.Prostorot e so povrsina od 75m2 na prizemje raspolaga so priemen del (cekalna) i dve pogolemi kancelrii , dve kupatila od koj ednoto e gostinsko.
Idealen za kozmeticki salon, kancelarii, ordinacija....
Cena 95000e
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Stan 81m2 stan Avtokomanda 2 spalni 64 800 ЕУР
Stan vo Avtokomanda od 52m2 900 ЕУР
Se izdava 65m2,vo blizina skoloto Pestaloci ,Centar 150 ЕУР
Stan vo Centar vo kulite 80 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione