Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kancelarija novogradba vo Vlae

55 000 EUR

Shitet nga: Филип Димитровски 26 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава канцеларија новоградба во сутерен во мини зграда во Влае. Канцеларијата е со вкупна површина од 83м2 со целосно опремена кујна, соба за состаноци и главна соба од окенски тип. Канцеларијата има инсталиран систем за подно греење на вода.
Цена 660 EUR/m2
Филип Димитровски
0038975440685
Në fillim