Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor kancelarija vo Kozle

31 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Novel Nedviznosti 29 Nën 15:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Sifra N0182
Se prodava deloven prostor-kancelarija vo Kozle, sproti benzinskata. Prostorot raspolaga so povrsina od 32m2 na mezanin, otvoren prostor, 1toalet.

Cena: 31.000 Evra

www.novelestate.com
Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava kancelariski prostor vo Centar,107m2 350 EUR
2-sob stan 50m2 Karpos 2 62 500 EUR
Se izdava opremen kancelariski prostor-Debar Maalo 950 EUR
Se izdava trosob namesten stan Kisela Voda 250 EUR
Në fillim