Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novi luksuzni kancelarii 150m i 250m Centar

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dom Lux 29 Nën 22:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Izdavame extra novi, luxuzni lancelarii, vo najstrog Centar, 150m i 250 m, toaleti, kujna cajna, prostor e so sopstven vlez.
Cena 11 evra/ m
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Luxury 2 bedrooms apartment in Taftalidze 400 ЕУР
Izdavame ubavo nam stan od 50m2 vo Centar 270 ЕУР
NOV namesten stan vo blizina na Centar -
Se izdava stan vo Kisela Voda 200 ЕУР
Në fillim