Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Park Fontana deloven pros prizemje za KANCELARII

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AKVARIUS 10 Pri 09:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AKVARIUS
Se izdava nov prazen stan so kujna od 60m2 280 ЕУР
Izdavam STAN VO CENTAR MOZE I STUDENTI 0 МКД
TROSOBEN stan komplet renoviran MOZE I SO MEBEL 0 МКД
Gorce Gjorce RENOVIRAN na 1 kat kaj Mirce Acev 38 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
sE IZDAVA STAN NA PRIZEMJE ZA KANCELARII.
kOMPLET RENOVIRAN PRAZEN
I DO SEGA BESE KANCELARIJA
MNOGU DOBRA LOKACIJA

075-366-508
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
Leaflet
AKVARIUS
Izdavam VLAE so 2 spalni NOV PRAZEN 160 ЕУР
Izdavam kaj fak za turizam za 6 STUDENTI 0 МКД
Se izdava LUKSUZEN stan od 53m2 vo CENTAR 0 МКД
Taftalidze 115 m2 LUKSUZNA MINI zgrada 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione