Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor vo centar na Veles od 126m2

Shitet nga: Цане 20 Jan 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Sipërfaqe
Komuna
Veles
Hapësirat
Zyra
126 m2 во строг центар на Велес, во Сутерен.
Може да се направи физичка делба на две половини.
Деловниот простор има: два водомери, две електрични броила и два санитарни јазли.
Цане
070-351-234
Leaflet
Në fillim