Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Digalka dizalica

Shitet nga: Univerzal 18 Pri 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavaat digalki cena po dogovor
Univerzal
071370500
Në fillim