PVC MASINI DVOGLAVI

Shitet nga: Nizam 28 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vrapçisht, Gostivar
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Masini za pvc polovni reparirani od ATLAS vo dobra sostojba...
Dvoglavi za secenje i za lepenje.

-ART DEKOR-
Gostivar/Vrapciste
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim