Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ARGONSKO ZAVARUVANJE NA SEKAKOV VID METALI

0 EUR

Shitet nga: Marjan 07 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Vrsime sekakov vid na zavaruvanje na aluminium, inox, gus, mesing, i drug vid na metali so najsovremen AC/DC aparat od 300A.
Priem i isporaka moze da bide preku kargo ili brza posta.
Broj: 078/413-209 070/974-518
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione