Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nudime: Elektricni pumpi za voda i hrana

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EUROHANDEL 19 Shk 11:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavadar
Nudime: Elektricni pumpi za voda i hrana od programata na italjanskite prroizvoditeli: Speroni, Liverani i Grifo. Topki za cistenje na creva za voo prehranbena i vinska industrija
EUROHANDEL
Za proizvoditeli na VINO i RAKIJA nudime sirok asortiman na repromaterijali, masini i sadovi za obrabotka.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,29 Noemvri br.2 Tregoje në hartë
071 324 805
https://www.eurohandel.com.mk
EUROHANDEL
070239310
EUROHANDEL
DABOVI BURINJA ZA VINO I RAKIJA 0 MKD
EUROHANDEL 0 MKD
POLIPROPILENSKI SADOVI 0 MKD
Polipropilenski i Polietilenski rezervoari 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione