Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Oboeni metali bronza mesing

Shitet nga: GML 04 Shk 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Oboeni metali, bakar,bronza, mesing

Prodazba na bronza polna i supliva
Mesing okrugol i sestoagolen

Vrsime isporaka i na pomali kolicini po kargo niz celata drzava.
Leaflet
Në fillim