Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Oboeni metali bronza mesing

Shpallja e kompanisë Shitet nga: GML 04 Korr 08:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavadar
Oboeni metali, bakar,bronza, mesing

Prodazba na bronza polna i supliva
Mesing okrugol i sestoagolen

Vrsime isporaka i na pomali kolicini po kargo niz celata drzava.
Në fillim