Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Industriski tekstilni masini

Shitet nga: Светлана 22 Nën 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продаваат 20 индустриски текстилни машини JUKI и TYPIKAL со автоматско сечење на конец, користени 10 години (можност за поеднична продажба). Цена по договор.
Светлана
070/354-803
Leaflet
Në fillim