Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Oprema

0 EUR

Shitet nga: Oprema 09 Dhj 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Mikser ------ 600e
Friteza golem ------ 550e
Frizider golem ------ 200e
Vetrina ------ 320e
Frizider sank ------ 600e
Dlaboko ------ 80e
Masi beli ------ 1br x 70e
Masi crni ------ 1br x 80e
Lusteri bel/crn ------ 1br x 67e
Kafemat ------ 120e
Sank za kafic ------ 300e

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione