Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masini kalapi i repromteriali za cevli

0 MKD

Shitet nga: Lulzim 08 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
H I T N O!!!!!
Prodavam komplet masini za proizvodstvo na cevli,i
toa steperaj(ramni,cik cak,sirf,
kantrirki,stanc) i montaza(spic aparat,cvik strane.salovaca,drasalica,avtomat pete,aktivirka,masina za gjonovi idr).Masinite se vo odlicna sostojba.Cena povolona po dogovor.


kalupi za cevli maski merano zaba,zenski ,detski kalupi,kalupi za cizmi,gojzerici,motorki i razni drugi kalupi kalifornia po odlicna cena od samo 3eura.
Obertaji(gorni delovi)maski,zenski kozni,sandalizenski mnogu modeli raboteni za grcija
Koza box i koza presovana za maski cizmi.
skaj za cevli,i mnogu repromaterial za proizvodstvo na cevli kako konci,igli,granulat lepak i mnogu drugi raboti...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione