Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Susara so kapacitet 600kg

Shitet nga: Susara 08 Gush 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Se prodava susara so kapacitet od 600 kg Susarata e vo funkcija cena 7600 eura plus ddv 18% Informacii na telefon 070 207 299
Leaflet
Në fillim