Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za proizvodstvo i secenje mermer

Shitet nga: Ines Jusufoska 01 Pri 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Се продаваат машини за сечење мермер и гранит, пантограф и полирка-лактарица.
Цена по договор.
Ines Jusufoska
070212083
Leaflet
Në fillim