Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Profesionalni Masini za perenje i susenje alista

850 EUR

Shitet nga: Jugoslav 30 Dhj 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Na prodazba 2 profesionalni masini za perenje i susenje alista. Koristeni samo 6 meseci vo komercijalna upotreba. ostanato vreme za domasni potrebi. Funkcionalni bez nikakvi problemi, mozat da se stavat vo komercijalna upotreba vednas. Idealni za biznisi kako peralni, hoteli ili restoranti.
Jugoslav
070522249
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione