Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pasterizator za mleko itno

3 000 EUR

Shitet nga: Јане филипов 01 Pri 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Итно се продава котласт пастеризатор за млеко -сиреноизготвител од Пим Хасково 800 литри користен во одлична состојба со линија за греење на вода на струја од затворен тип. Цената е фиксна 3000 евра нови од истиот производител и тип се 12000 евра шанса која не се испишта и важи само еден месец бизнисмени не чекајте. Со него ви нудам и вакумска пумпа од росфајт трофазна за млеко за само 500 евра нова е 2500 евра. Можност еднаш во животот. Повелете контактирајте ме и дојдете да се договориме !!!
Јане филипов
078 302 902
Leaflet
Në fillim