Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Avtoklav od 200 litri

1 000 EUR

Shitet nga: Горан 08 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава автоклав од 200 литри
Во исправна состојба спремен за употреба
Погоден за автоклавирање на тегли и за печуркарство.
Опремен со електрични греачи за загревање на водата.
Заедно со метална корпа во која се реди предметот на автоклавирање.
Горан
0038978212388
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione