Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Brusilica Holzstar OSS 100

10 790 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Yugoimpex 27 Pri 15:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Yugoimpex
Bansek Holzstar HBS 261-2 23 930 MKD
Holtzkraft Crevo 120mm 1 190 MKD
Freza Holzstar TF 170 63 800 MKD
Aspirator Holzstar  SAA 2003 22 320 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Должина на работна маса 370 mm -
Ширина на работна маса 295 mm -
Дијаметар на шмиргли 13, 19, 26, 38, 51, 76 mm -
Дијаметар на осовина 12.7 mm -
Осцилации на шмиргла 16 mm -
Моќност на мотор 450 W -
Напојување 230V -
Отвор за отпрашување 38 mm -
Должина на машина 390 mm -
Ширина на машина 330 mm -
Висина на машина 450 mm -
Тежина 14 kg -
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Tregoje në hartë
+38922650252
Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex
Brusilica Holzstar KSO 750 60 570 MKD
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 305 20 150 MKD
Freza Holzstar TF 170 63 800 MKD
Abrihter Diht Holzstar ADH 200 25 170 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione