Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masini za izrabotka na kozna obleka i krzno

0 MKD

Shitet nga: Милан 28 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам машини за изработка на кожни јакни и ташни марка DURKOP ADLER германско производство, машини за крзно STROBEL и други машини специјалки.Информации на телефон 02/2672747 и 077/870166
Милан
077870166
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione