Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MASINI ZA BRAVARIJA

4 500 EUR

Shitet nga: Tehplast 09 Mar 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Nudime razni novi masini za bravarija.
Masinite se od Tursko proizvodstvo.

Za ceni i detalna informacija javete se na Turskiot broj +90 543 504 33 27 preku viber ili na 077 897 468.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione