Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Strug Drebong Hozlstar DB 1100

57 230 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Yugoimpex 27 Pri 14:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Yugoimpex
Holtzkraft Crevo 100m 1 120 MKD
Brusilica Holzstar KSO 790 46 670 MKD
Aspirator Holzstar SAA 902 11 500 MKD
Brusilica Holzstar KSO 750 60 570 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Максимален дијаметар на обработка 358 mm
Висина до центар на навојно вретено 179 mm
bed height 179 mm
Максимална должина на обработка 1100 mm
Навој на вретеното M 33 x 3,5
Брзина на ротација 500 - 2000 1min-1
Брзина на вртење Променлива,10 Брзини
Моќност на мотор 750 W
Електрично поврзување 230 V / 50 Hz
Тежина 92 kg
Димензии на машината 1620 x 340 x 430 mm
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Tregoje në hartë
+38922650252

Линк од производителот на машината

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex
Holtzkraft Crevo 200mm 2 771 MKD
Aspirator Holzstar 3001 28 650 MKD
Freza Holzstar TF 200 SE 184 760 MKD
Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 315 156 240 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione