Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektricna masina za secenie na hartija

1 000 EUR

Shitet nga: NileRiver Tech 19 Maj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
_____________________
Electric cutting machine for paper.
*NEW*
____________________
Електрична машина за сечење на хартија
*NEW*
____________________
Makinë elektrike per prerje të letrës
* NEW *
______________________
NileRiver Tech
+38972510667
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione