Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CNC Fiber Laseri

50 000 EUR

Shitet nga: AM Tools 18 Nën 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
AMTOOLS NIS CNC Fiber Laseri - Made in Serbia

[email protected]

www.amtools.rs

Fiber laseri za secenje metala od 500W do 6kW.

AMOOLS iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjene masinskoj obradi metala.

Pogledajte detaljno nase prozivode na web stranici www.amtools.rs

AMTools Fiber laser masine od 500W do 6kW sa povrsinom radnog stola 3m x 1,5m; 2.5m x 1.3m; 2m x 4m i 2mx6m

Nas od konkurencija odvaja kvalitet, pouzdanost, cena, uslovi kupovine, korisnicka podrska, servis.

Iza nas stoji visedecenijsko iskustvo u masinskoj obradi metala, poverenje u nas je vasa najbolja investicija.

Za Vas u ponudi nudimo razlicite CNC masine savremene generacije.

Masine su opremljene najkvalitetnijim komponentama renomiranih svetskih brendova (Siemens, Fanuc, Mitsubishi, Schneider, Precitech, IPG, Raycus, Royal. . . )
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione