Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CNC Strugovi

30 000 EUR

Shitet nga: AM Tools 27 Maj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjene masinskoj obradi metala.

Pogledajte detaljno nase prozivode na internet stranici amtools rs

AM Tools Strugovi razlicitih dimenzija.

Provereni kvaliet po najpovoljnijoj ceni.

Nas od konkurencija odvaja kvalitet, pouzdanost, cena, uslovi kupovine, korisnicka podrska, servis.

Iza nas stoji visedecenijsko iskustvo u masinskoj obradi metala, poverenje u nas je vasa najbolja investicija.

Za Vas u ponudi nudimo razlicite CNC masine savremene generacije.

Masine su opremljene najkvalitetnijim komponentama renomiranih svetskih brendova (Siemens, Fanuc, Mitsubishi, Schneider, Precitech, IPG, Raycus, Royal )
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione