Pekarska oprema

Shitet nga: stojan 13 Qer 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Centar, Shkup
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
се продава пекарска опрема
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim