Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Drebong od 2m rabotna dolzina

Shitet nga: dushko radevski 22 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Година на производство 1990
Прв сопственик
Марка Ц11 МТ
dushko radevski
070245569
Leaflet
Në fillim