Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRESA za snegobran i stega f100

Shitet nga: dragan 26 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izrabotka na site limarski masini i presi kalapi za metal.Vrsime pocinkuvanje 35den 1kg.
Leaflet
Në fillim