Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masini za brizganje plastika

16 000 EUR

Shitet nga: Boro 10 Maj 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava sledniot paket masini za brizganje:
1.Cincinnati-Ferromatik Typ:VT 275 od 1996 godina
2.Cincinnati-Ferromatik Typ VT 150 od 1991 godina i
3.Demag Compact Typ: 50-200 od 1993 godina.
Masinite se vo Germanija.
Cena za paket od 3 masini =16.000Evra
Boro
075492428

Viber:
da

Skype:
ne

WhatsApp:
da
Në fillim