Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CISTERNA OD 3 TONA

1 000 EUR

Shitet nga: afrodita 06 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SE PRODAVA CISTERNA OD 3 TONA.ZA FEKALNI VODI VO ISPRAVNA SOSTOJBA VEDNAS UPOTREBLIVA
afrodita
977699974
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione