Elektromotori i pumpi

Shitet nga: valentin 07 Qer 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kisella Voda, Shkup
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Se prodavaat elektromotori i vodni pumpi. Ceni najeftini.
Telefon 076437843 - Boris
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim