Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masini za mala snajderska rabotilnica

650 EUR

Shitet nga: Marjan 05 Sht 02:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

Industriska prava mashina,industriska pegla na parea so kotel,domashen overlok so 4konci i dve igli so odlicen shtep,domashna Vesna mashina koja pretezno sluzi za pravenje rupici i porab,tri kukli od koj ednata se popushta vo velicini,se e funkcionalno i vo odlicna sostojba. Se prodava se zaedno 070255151 Билјана
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione