Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stolarska masina

250 EUR

280 EUR

Shitet nga: Vlado Veleski 18 Maj 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava trofazna stolarska masina so 2 operacii
Vlado Veleski
076462423
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione