Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LADILNA KOMORA HLADNJACA 130m3

4 500 EUR

Shitet nga: ladilni komori 26 Pri 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodavam panelna ladilna komora so dimenzii 9,5mx5mx2,90m ili 130 m3
za odrzavanje od -5/6 do +4/5 .mn malku koristena so paneli soko mostar debelina 8cm, motor Dorin italija 400
poveke informacii na tel 070 432 432 Moze zamena za Avtomobil
ladilni komori
070432432
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione