Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CNC graverka so rabotna povrsina 500x270mm

1 350 EUR

1 500 EUR

Shitet nga: Miki 16 Maj 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
CNC graverka so rabotna povrsina 500x270mm, vo odlicna sostoba, komplet so originalen softever + burgii
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione