Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masini za staklo

3 500 EUR

4 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA PLUS 20 Maj 23:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
DELTA PLUS
Izrabotka na kosnici za pceli 2 800 MKD
Komplet imot vo s.Turnovo -
Masini za drvna industrija 1 500 EUR
MASINI ZA OBRABOTKA NA STAKLO 32 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
1.Peskara komplet so aspiracija 3500 EUR
2.Baveloni za pravo brusenje 10000 EUR
3.Baveloni za fazeti so 8 motori komplet servisirana
12000 eur
4. Cnc za secenje
5.Botero masina za fazeti 35000 EUR
DELTA PLUS
proizvodstvo na vnatressni vrati po dimenzii,izrabotka na enterieri,kujni,TV komodi,masi klub,trpezarii ,detskisobi lizgacki plakari idr. -Prodazba na masini za drvnata industrija .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
s.Turnovo 82A Tregoje në hartë
075 420 305
http://www.pazar3.mk/DELTAPLUS
DELTA PLUS
075 420 305
DELTA PLUS
Industriski masini za drvna industrija 5 500 EUR
MASINI ZA OBRABOTKA NA STAKLO 32 000 EUR
Masini za drvna industrija 1 500 EUR
Izrabotka na kosnici za pceli 2 800 MKD
Në fillim