Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CNC plazma masini

4 000 EUR

6 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CNCMK 14 Mar 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Proizvodstvo na CNC plazma masini ,od 1000mm*1000mm rabotna povrsina do 2000mm*6000mm.,za secenje,celik,inox,aluminium ,crn lim i drugi metali.
Brzina na pozicioniranje:14m/min,brzina na secenje do 7m/min,preciznost na secenje:0,1mm.
Garancija 2god.,obezbeden servis i obuka.
Masinite se isporacuvaat kompletni,testirani,so kontroler 3*10amp.microstep,avtomatska kontrola na visina na secenjeto(THC),vodna tabla za apsorcija na dim i prasina ,kompjuter so instalirani site programi za priprema i rabota i so plazma aparat(Cebora,Iskra,Eseti ili CEA) -so doplata po izbor na kupecot, ili samo CNC masina bez plazma ,so moznost na vgraduvanje na vasiot postoecki plazma aparat..
Moznost na secenje od 0,5 do 40 mm debelina na materijalot.
Po naracka moze da se vgradi i 4-ta rotaciona oska za secenje na cevki ili profili.

Aleksandar Makarevski
CNCMK
Strumica
mob.:078 432 353
[email protected]
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione