Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za Brizganje Brizgalka

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ИМБ-Продукт ДООЕЛ 24 Shk 09:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ogrlici za odgleduvanje na Cincila 0 МКД
Alati za plastika Plasticna ambalaza 0 МКД
Proizvodstvo na predmeti od plastika 0 МКД
Proizvodstvo na predmeti od plastika po vasa zelba 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Машина за бризгање Батенфелд Австрија
1989 година на производство
30 тонска сила на затворање
30 грамска шприц 22 мм цилиндар
во одлична состојба
Ново Хидраулично масло Тотал .

Video

ИМБ-Продукт ДООЕЛ
0038970257394
Leaflet
Ogrlici za odgleduvanje na Cincila 0 МКД
Zemjiste 6990m2 vo Sveti Nikole 4 ЕУР
Alati za plastika Plasticna ambalaza 0 МКД
Proizvodstvo na predmeti od plastika po vasa zelba 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione