Mesalka za stocna hrana 800kg vertikalna

Shitet nga: KIRE 27 Jan 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sveti Nikollë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
mesalka za stocna hrana 800kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim