INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE I DR

Shitet nga: Avni 07 Qer 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tetovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Industriski masini za sienje
Over 3
Iberdek 2
Bonsek 1
Peglla 1
I drugi matrialli za postelnini za carsaf so lastik,peskiri kutii najlloni za istive i sve drugo sto ima u magazinot
CENA PO DOGOVOR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim