Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lepilici za najlon kesi

120 EUR

Shitet nga: Lepilka za najlon 09 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Itnooo!
Prodavam dve lepilici za pakuvanje na najlon kesi za razni nameni

Lepilka za najlon
070248890
Leaflet
Në fillim