Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Makina per prodhimin e membranes Teflon

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: teflonplast sh.p.k 24 Jan 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Makina per prodhimin e membranes Teflon

Viti i prodhimit 2015
Kapacitet 500 kg/h
Gjersia 1-3 metra.
250-500 gr/m2
Per informata me te hollsishme na kontaktoni ne nr tel.
Cmimi sipas marrveshjes

Gjindemi ne KOSOV - PRIZREN
Në fillim