Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Еlektromotori motor reduktori

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: GEARED MOTOR 01 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Uvoz i prodazba na elektro motori, motor reduktori, motor vibratori, frekventni invertori, ventilatori i elektricni pumpi
GEARED MOTOR
078 214 457
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione