Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Medicinska oprema i inventar

Shitet nga: Elena 10 Shk 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava komplet medicinska oprema za hirurgija i operativna sala,instrumenti i medicinksi inventar.
Moze i oddelno.Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim