Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Апарат за мерење крвен притисок S+K SPIEDEL

499 MKD

690 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EMI MEDIA 16 Gush 09:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
EMI MEDIA
Кршач на лед Krsac na led mraz coctail ice crusher 39 ЕУР
Vinarija Sank Bure fucite e veres 0 ЕУР
Harman kardon hk3490 receiver amplifier 22 890 МКД
Electro Voice zvucnici folës të rinj EV ZLX 12P 444 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Малку користен Швајцарско-Германски апарат за мерење притисок и пулс на срцето модел CE0123

Speidel + Keller GmbH + Co.KG a WelchAllyn Company

Slightly used Swiss-Germany device for measuring blood pressure and heart rate model CE0123

Pajisja pak e përdorur zvicerane për matjen e tensionit të gjakut dhe modelit të rrahjeve të zemrës CE0123EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Vizitoni faqen e biznesit tonë
NARODEN FRONT 23 /5-2 Tregoje në hartë
+38970219309
EMI MEDIA
FIOKI FIOKAR FORELJI 3 300 МКД
KESI CELOFAN CELLOPHANE 0 МКД
Metalna stalaza od celik 99 ЕУР
WILO  pump HIDREINLIFT 32 14 900 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione