Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Medicinska kolicka

13 500 MKD

Shitet nga: Orce Zaturoski 01 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Количката е користена помалку од 1 месец. Функционална е и се претвора од количка во кревет. Може да служи и како стол за бањање во купатило. Има две кочници.

Orce Zaturoski
072314433
Leaflet
Në fillim